Ten weekend nasze zawodniczki spędziły bardzo intensywnie! ![]()
![]()
W Milówce odbyło się zgrupowanie Kadry Śląska przed zbliżającym się Regionalnym Turniejem Nadziei Olimpijskich (RTNO), który odbędzie się już w przyszłym tygodniu. ![]()
![]()
MKS Dwójka Zawiercie reprezentowały:
Maja Cieśla
Natalia Francikiewicz
Hanna Pasikowska
Hanna Rzepka
Maja Rok
Magdalena Strzelczyk
Zuzanna Trepka
Nasze zawodniczki ciężko pracowały na treningach i szlifowały formę przed najważniejszym etapem rywalizacji. Co ciekawe — nasze ósmoklasistki od jutra rozpoczynają egzaminy ósmoklasisty ![]()
, więc tym razem swoje „powtórki” miały… na hali sportowej w Milówce ![]()
![]()
Jesteśmy ogromnie dumni z ich zaangażowania, determinacji i pasji! ![]()
![]()
Powodzenia dziewczyny — zarówno na boisku, jak i na egzaminach! ![]()
