W Milówce odbyła się konsultacja Kadry Śląska w ramach Turnieju Nadziei Olimpijskich. Był to intensywny czas pełen pracy, zaangażowania i sportowych emocji! ![]()
![]()
MKS Dwójka Zawiercie reprezentowały:
Maja Cieśla
Natalia Francikiewicz
Hanna Pasikowska
Hanna Rzepka
Maja Rok
Magdalena Strzelczyk
Zuzanna Trepka
Dziewczyny miały okazję sprawdzić swoje umiejętności, zdobyć cenne doświadczenie i rywalizować na wysokim poziomie w gronie najlepszych zawodniczek w regionie.
Co najważniejsze – wszystkie nasze zawodniczki otrzymały powołanie na kolejne zgrupowanie Kadry Śląska już w następny weekend! ![]()
To ogromne wyróżnienie i dowód na świetną pracę, jaką wykonują każdego dnia.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! ![]()
![]()
Trzymamy kciuki za dalszy rozwój i kolejne sukcesy! ![]()
![]()
