Ostatni tydzień kwietnia był naprawdę mocny! Dziewczyny godnie zakończyły swoje rozgrywki w 3 lidze! ![]()
Nasze zawodniczki rozegrały aż 3 mecze w jednym tygodniu, pokazując charakter i ogromne zaangażowanie!
Wyniki ostatnich spotkań:
MKS Dwójka Zawiercie – Grom Rybnik 3:0
MKS Dwójka Zawiercie – Volley Hermes Katowice 2:3
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec – MKS Dwójka Zawiercie 2:3
Ostatecznie kończymy sezon na 2. miejscu!
Przegrywamy tylko dwa mecze – oba z liderem rozgrywek.
Co ważne – byliśmy najmłodszym zespołem w lidze, rywalizując z dużo bardziej doświadczonymi drużynami. Tym większe brawa dla dziewczyn za postawę przez cały sezon! ![]()
Skład zespołu:
Maja Brewka
Kinga Caba
Lena Chudzicka
Hanna Ciszewska
Alicja Domagała
Julia Dziób
Maja Jędrysik
Maria Juraszczyk
Jessica Król
Zuzanna Nowak
Zuzanna Potempska
Maja Swadźba
Zuzanna Tarczewska
Dany Toborowicz
Laura Volpicelli
W poprzednich spotkaniach wystąpiły również:
Milena Barteczko
Karolina Kwiecińska-Woźniak
Ten sezon to ogromne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości!
Dziękujemy zawodniczkom, trenerowi oraz wszystkim kibicom za wsparcie przez cały sezon!



