Co to były za finały!!!! Zacznijmy od początku….
DZIEŃ PIERWSZY – Mecz otwarcia – MKS Dwójka Zawiercie
UKS Chemik SMS Olsztyn
2:0 (25:14, 25:9)
Świetna gra naszego zespołu od pierwszej do ostatniej piłki!
Pewność w każdej akcji, zespołowość, porozumienie i ogromna radość – to dziś było widać na boisku!
A energia?
Jest radość w zespole, na trybunach i w Zawierciu! ![]()
![]()
MVP meczu: Zuzanna Trepka (#25) – atakująca. Kapitalny występ i skuteczność w ofensywie!
DZIEŃ DRUGI – MKS Dwójka Zawiercie
JKS SMS Jastrzębie
2:0 (25:22, 25:11)
To było prawdziwe śląskie starcie!
Dwa zespoły z jednego województwa na najwyższym poziomie – to tylko potwierdza siłę śląskiej siatkówki! ![]()
Jedyne dwa zespoły z tego samego województwa!
Wygrywamy i robimy wielki krok w stronę półfinału! Na boisku pełna koncentracja, walka i zespołowość – dziewczyny zagrały niesamowicie dojrzale i skutecznie ![]()
MVP meczu: Lena Chudzicka #27
Kolejne nasze spotkanie to MKS Dwójka Zawiercie
KS Gdyńska Akademia Siatkówki
2:0 (25:23, 25:15)
To było bardzo dobre i emocjonujące spotkanie!
Pierwszy set niezwykle zacięty, walka punkt za punkt
W drugim secie nasze dziewczyny przejęły pełną kontrolę i zagrały już zdecydowanie pod swoje dyktando
Świetna gra w każdym elemencie: dużo asów serwisowych, pewna gra w polu, skuteczne, kończące ataki, pełna zespołowość i koncentracja.
MVP meczu: Maja Rok (#23) – rozgrywająca. Kapitalne prowadzenie gry i kontrola tempa spotkania!
Kończymy grupę jako JEDYNY zespół bez straty seta!
1. miejsce w grupie jest nasze!
DZIEŃ TRZECI – MKS Dwójka Zawiercie
ŁKS AZS UMED Łódź
2:0 (25:18, 25:21)
To był mecz… SZTOS!
Graliśmy z gospodarzami, w ich hali, przy niesamowitej atmosferze – i nie było łatwo! Każdy chciał wygrać… Ale to nasze dziewczyny pokazały dziś swoją siatkówkę
pewne przyjęcie, świetne rozegranie, skuteczny atak, spokój w kluczowych momentach. Każda zawodniczka zagrała dziś najlepiej, jak potrafiła!
MVP meczu: Maja Rok (#23) – rozgrywająca. Dyrygowała grą zespołu na najwyższym poziomie!
DZIEŃ CZWARTY – ![]()
MKS DWÓJKA ZAWIERCIE MISTRZEM POLSKI MŁODZICZEK!!! ![]()
![]()
Wygrywamy wielki finał z JKS SMS Jastrzębie 2:0 i sięgamy po MISTRZOSTWO POLSKI! ![]()
To historyczny moment – złoto dla Zawiercia! ![]()
Ogromna duma z dziewczyn, ogromna radość trenera Wacława Gębarskiego – zapisaliśmy piękną kartę historii!







